részletes keresés
Regisztráció  |  Elfelejtette jelszavát?
hirlevél hírlevél  |  Legyen a kezdőlapom
Szeptember 02.  Rebeka, Dorina napja
Videogaléria

Belföld

Kék hírek

Műsorvezetők

Műsorok

TV műsor

Késleltetett adás

Élő adás

Híradó
Műsorajánló 


Rájátszás 20.05

Hetero büszkeség napja


Lapzárta 21.30

Szigorúan büntetik a kis értékű tárgyak lopását is


Sziluett ism. 22.05

Jávor Benedek


Paletta ism. 6.00

Budavári Borfesztivál
Mai műsor
Reggel (06h-09h)
Délelőtt (09h-12h)
Kora délután (12h-16h)
Késő délután (16h-20h)
Este (20h-24h)
20:05 Rájátszás
21:00 Híradó 21
21:30 Lapzárta
22:00 Sziluett ism.
23:00 BBC Híradó
23:30 Soroló ism.

Fórum

Hirdetés
Videó galéria
Újabb csontváz: többszörös áron dolgoztak az alvállalkozók? (+videó)
Milliárdos megbízásokat kaptak a Volán-vezérhez köthető cégek? (+videó)
Szégyenfalra kerülnek a rajtakapott tolvajok – elzárással is sújthatók a szarkák (+videó)
Kampányidő - Negyedik (videó)
Jávor Benedek – Sziluett (videó)
Tőzsde adatok

BUX index
Forrás: www.portfoliofinancial.hu
Belföld  Archívum

betűméret:     kisebb | nagyobb


2007-04-28 15:18
Rendőrnap: Gergényi Péter szerint sikeres volt a 2006-os év
Bene László szerint nehéz, kétarcú volt a 2006-os év

Az országos rendőrfőkapitány szerint nehéz, kétarcú volt a 2006-os év. Bene László elmondta: a zavargások megosztották a közéletet. Gergényi Péter budapesti főkapitány szerint viszont sikeresek volt a rendőrség. A Fidesz mielőbbi nyugdíjazást kívánt Gergényinek a rendőrnap alkalmából.




Ha nem lettek volna az őszi események, akkor kiegyensúlyozott közbiztonságról, nagyon eredményes rendőri munkáról lehetett volna beszámolni, a zavargások és az azzal összefüggő események azonban megosztották a közvéleményt – mondta Bene László országos rendőrfőkapitány szombaton a fővárosi Városligetben rendezett rendőrnapon újságíróknak.

Hangoztatta: a rendőrség a feladatát maradéktalanul végrehajtotta, rendet és biztonságot teremtett Budapest utcáin. Bene közölte: volt néhány tény, amire nem lehetnek büszkék, voltak hibák, de ezekben az esetekben folyik a vizsgálat, és annak függvényében, ha szükséges, mindenki megkapja büntetését.

Gergényi: a fővárosi rendőrség sikeres

Az őszi rendőrségi brutalitásba torkolló események egyik főszereplője, Gergényi Péter budapesti rendőrfőkapitány szerint a fővárosi rendőrség sikeres. Úgy vélte: a meghirdetett látható, reagáló rendőrség megvalósult.

Mielőbbi nyugdíjazást Gergényinek

Gergényi Péternek mielőbbi nyugdíjazást, a rendőröknek tisztességes vezetőket, a magyar embereknek pedig szigorú, de a demokratikus, jogállami alapelveket, valamint a törvényeket tiszteletben tartó rendőrséget kíván a Fidesz.

Kontrát Károly a párt képviselője Gergényi szavaira így reagált: amennyiben sikernek tekintjük azt, hogy tavaly ősszel ártatlan, alkotmányos jogaikkal élni kívánó polgárokat vertek meg – vélhetően felsőbb politikai utasításra vagy jóváhagyással – a rendőrök, akkor valóban nagy „sikert” aratott Gergényi Péter. Ezt a sikert felettesei, patrónusai – így Gyurcsány Ferenc és Demszky Gábor – honorálták is, dicsérő szavakkal és kitüntetéssel – emlékeztet közleményében az ellenzéki politkus.

Büntetőeljárás a brutális rendőrtámadások kapcsán

A Fidesz szeretne örülni a kedvezően alakuló rendőrségi eredményességi mutatóknak, a javuló hatékonyságnak, de a magyar emberekkel együtt nem tudják figyelmen kívül hagyni, hogy jelenleg is több tucat rendőr ellen folyik büntetőeljárás a szeptemberi-októberi brutális rendőrtámadások kapcsán, többük ellen már vádat is emeltek.

(MNO)


az oldal nyomtatása nyomtatható verzió | küldje el a hírt ismerősének hírküldés |  Új hozzászólás

Hirdetés


A rovat legfrissebb hírei  A rovat összes híre
Áramütés oltotta ki a kislány életét
Milliárdos megbízásokat kaptak a Volán-vezérhez köthető cégek? (+videó)
„Gyurcsányi stílust idéz az MSZP kampánya”
Átadják Budapest legrégebbi zsinagógáját
A fiú elbúcsúzott és a vonat alá lépett
Orbán: Lesz olyan korosztály, mely felrepít minket a focivilág csúcsaira
Vádat emeltek a gyilkos rendőr ellen
Előzetesben a volt MNV-vezér
Értetlenül állnak az eset előtt: súlyos állapotban a 9 éves fiú
Szégyenfalra kerülnek a rajtakapott tolvajok – elzárással is sújthatók a szarkák (+videó)



Friss hírek
20:08
Áramütés oltotta ki a kislány életét
19:56
Hat minisztert meneszt a román kormány
19:47
Újabb csontváz: többszörös áron dolgoztak az alvállalkozók? (+videó)
Toplista

...a legolvasottabb 


A főváros felé közeledik a természeti csapás?

(09.01 09:33)


Szanyi kirohant, majd megesküdött: többet nem beszél róla

(08.30 15:10)


Minden Gyurcsány utasítására történt? (+videó)

(09.01 15:13)


Orbán: Újabb fontos lépést tesz Magyarország (+videó)

(09.01 17:07)


Szétszakad a Jobbik?

(08.31 10:40)

szállás wellness szallas Augusztus 20. szallas utazas

A nap képe

Partnereink









       Hír Televízió | Szerkesztõség | FAQ | Médiaajánlat | Copyright | Partnereink
Copyright © 2002-2008 Hír TV
A hírTV elérhetősége: 1033 Budapest, Szentendrei út 89-93. tel.: (06-1) 430-4000 fax: (06-1) 430-4099 e-mail: info@hirtv.net,
A hírTV.net elérhetősége: 1089 Budapest, Üllői út 102. tel.: (06-1) 430-4000 e-mail: webmester@hirtv.net
HírTV hírszolgálat Hirlapom